دوره های آموزشی طراحی داخلی |دکوراسیون داخلی ، معماری داخلی|

گروه طراحی داخلی چهارسو

دوره های آموزشی نرم افزارهای معماری و فنی و مهندسی ساختمان

دوره های آموزشی استاندارد و کنترل کیفیت

آخرين اخبار چهارسو

۱۰۲, ۱۳۹۴

حسین علی مفرحی

مشخصات :
نام و نام خانوادگی : حسین علی مفرحی
تاریخ تولد : ۱۸-۱۲-۱۳۶۱
میزان تحصیلات :
لیسانس طراحی داخلی از دانشگاه تکنولوژی خلاق university Limkokwing
فوق لیسانس طراحی منظره از دانشگاه تکنولوژی خلاق university Limkokwing
سوابق کار – اجرایی و آموزشی :
استاد و استاد یار […]

۱۸۰۱, ۱۳۹۴

چهارشنبه های چهار فصل را با ما باشید

برنامه ویژه گروه آموزشی چهارسو با ۴ دپارتمان تخصصی:

استاندارد و کنترل کیفیت
طراحی و دکوراسیون داخلی
معماری
شهرسازی

برگزاری این دوره ها به صورت تخصصی-تکنیکی، کاربردی و پیشرفته می باشد که در روزهای چهارشنبه هر ماه در چهار فصل سال می باشد. هر یک […]

۱۸۰۱, ۱۳۹۴

چهارشنبه ها چهارساعت با چهارسو

چهارشنبه های چهار فصل را با ما باشید

دوره های آموزشی تکنیکی، کاربردی و پیشرفته در ۴ دپارتمان استاندارد و کنترل کیفیت، طراحی و دکوراسیون داخلی، معماری و شهرسازی را آموزش ببینید.

۲۴۱۲, ۱۳۹۳

نوروز ۱۳۹۴

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را […]

درباره دپارتمانهاي آموزشي

دپارتمان طراحي و آموزش دکوراسيون و معماري داخلي چهارسو از سال ۱۳۸۶ با طراحي پروژه هاي دکوراسيون داخلي در شهر شيراز شروع به فعاليت نمود. با توجه به چند سال تجربه در طراحي دکوراسيون داخلي فضاهاي مسکوني، آپارتمان، ويلا، اداري، تجاري، فروشگاه، کافي شاپ و فست فود و رستوران اقدام به برگزاري کلاس هاي آموزشي دکوراسيون داخلي در شيراز نموده ايم . دوره طراحي دکوراسيون داخلي شامل ۲ بخش طراحي داخلي و مدلسازي دکوراسيون داخلي با نرم افزار مي باشد . آموزش طراحي داخلي شامل معماري داخلي ، دکوراسيون داخلي ، نورپردازي ، مواد و مصالح ، رنگ شناسي ، طراحي سقف کاذب ، طراحي دکوراسيون آشپزخانه و کابينت ، چيدمان مبلمان نشيمن و ناهارخوري خواهد بود .
دپارتمان نرم افزار چهارسو با از سال ۱۳۸۹ با آموزش نرم افزار تخصصي رويت Revit Architecture در شهر شيراز شروع به فعاليت نمود . در اين سالها با افزودن نرم افزار هاي رندرگيري Render پيشرفته وي ري Vray و لوميون Lumion و نرم افزارهاي گرافيکي نظير فوتوشاپ Photoshop و افتر افکت After Effect و نرم افزار مدلسازي پيشرفته تري دي مکس ۳Ds max راينو Rhino و گرس هاپر GrassHopper و نرم افزار هاي طراحي دکوراسيون آشپزخانه و کابينت کيچن درا KitchenDraw سعي در آموزش حرفه اي نرم افزارهاي پيشرفته معماري و دکوراسيون داخلي به معماران و طراحان در شهر شيراز نموده است . آتليه طراحي چهارسو سعي در کاربردي بودن آموزش مطابق با نيازهاي بازار نموده است .
شرکت چهارسوي فضا در سال ۱۳۹۱ با همکاري اداره کل استاندارد استان فارس موفق به دريافت گواهينامه همکار آموزشي اداره استاندارد گرديد . گروه آموزشي چهارسو با برنامه ريزي دوره هاي متنوع و کاربردي ويژه مديران کنترل کيفيت QC سعي در برآوردن نيازهاي آموزشي مديران و کارشناسان محترم استاندارد کرده است . گروه چهارسو با اعطاي گواهينامه هاي مشترک با اداره کل استاندارد استان فارس به مديران کنترل کيفيت آموزش الزامي ۲۰ ساعته سالانه مديران کنترل کيفيت را پوشش خواهد داد . کليه دوره هاي استاندارد و کنترل کيفيت با ۲۰% تخفيف ويژه مديران محترم کنترل کيفيت استان فارس و همکاران محترم اداره استاندارد استان فارس خواهد بود .
گروه آموزشي چهارسو با شعار آموزش انتها ندارد سعي در طراحي دوره هاي پيشرفته براي طراحان و معماران عزيز نموده است . در اين آموزش نرم افزارهاي تخصصي طراحي نظير Revit Architecture و Rhino و Vray و ۳Dsmax و Photoshop و GrassHopper و Dynamo و Vasari و Ecotect و Lumion و ساير نرم افزارهاي کاربردي در بخش فني و مهندسي ساختمان ، مدلسازي و رندرگيري به صورت کاملا تخصصي و پيشرفته آموزش داده خواهد شد . قابل ذکر است براي شرکت در اين دوره ها بايستي از قبل با پايه نرم افزارها آشنا بوده و در راستاي حفظ کيفيت آموزشي قبل از شروع دوره جلسه آموزشي رايگان براي مصاحبه و ارزيابي شرکت کنندگان برگزار خواهد شد .